LV | RU | EN

Darbinieki

SIA Aston Baltic darbinieki ir IT nozares vadošie profesionāļi ar vairāk nekā 15 gadu praktisko darba pieredzi šajā nozarē. Mūsu darbinieki regulāri paaugstina savu kvalifikāciju, apmeklējot ražotāju organizētos seminārus un iepazīstoties ar jaunākām tehnoloģijām un produktiem Latvijā un ārzemēs. Tieši tāpēc mūsu darbinieki spēj sniegt profesionālas konsultācijas un izstrādāt klientam piemērotāko risinājumu. Projektu specifikācija un apjomi, kuru ietvaros mēs esam ņēmuši dalību, ir ļoti atšķirīgi, tie ir bijuši gan nelieli konsultāciju projekti Latvijā, gan kompleksi un sarežģīti lielapjoma projekti starptautiskā līmenī. Mūsu speciālisti ir ne tikai ar augstu informācijas tehnoloģisko intelektu, bet arī ar padziļinātām zināšanām biznesa procesos, piemēram, tādos kā, finanses un grāmatvedība, ražošana, pārdošana un noma, noliktavu vadība, transporta pārvadājumi u.c. Tieši tāpēc mūsu speciālisti spēj sarunāties ar klientu „vienā valodā", kas klientam pakalpojumu saturu padara saprotamu un caurspīdīgu, līdz minimumam samazinot projektu riskus, jo prasības abām pusēm ir skaidri definētas un saprotamas vienādi. Mūsu pievienotā vērtība – klientam saprotamu pakalpojumu nodrošināšana un augsta tehnoloģiskā inteliģence.

Pēdējos gados pasaulē strauji attīstās jaunas informāciju tehnoloģijas un dažādi to risinājumi, līdz ar to SIA Aston Baltic speciālisti nepārtraukti apgūst jaunākās paaudzes informācijas tehnoloģiskos risinājumus, lai tos varētu piedāvāt arī saviem klientiem.

Augsta atbildības sajūta un lojalitāte, profesionalitāte un tehnoloģiskā inteliģence, nebeidzama interese attīstīties – tādi ir mūsu darbinieki!

Papildus informācija

T: +371_679 30 230
E: info@astonbaltic.com

Sūtīt jautājumu