LV | RU | EN
 

Interneta mārketinga risinājumi

Interneta tehnoloģijām ir jāpalīdz sasniegt uzņēmuma biznesa mērķus, piemēram:

  • pārdošanas apjomu palielināšanu
  • klientu servisa uzlabošanu
  • darbinieku darba efektivitātes uzlabošanu
  • izmaksu samazināšanu
  • uzņēmuma atpazīstamības palielināšanu

Mēs palīdzēsim sasniegt šos mērķus, izstrādājot komplicētu web portālu, kas integrējas ar konkrētās biznesa nozares loģiku.

Ar vien populārāki kļūst klientu pašapkalpošanās web portāli, kas integrēti ar uzņēmuma vadības sistēmu (EPR), lai automatizētu klientu (B2C un B2B) apkalpošanu internetā. Pierādījums mūsu kvalifikācijai ir izstrādātais klientu pašapkalpošanās portāls www.storent.com, kas ir interneta paplašinājums nomas risinājumam PreferRent.
Šis IT risinājums gadskārtējā Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas konferencē saņēma „Platīna Pele 2009” atzinības rakstu par izcilu sniegumu kategorijā „Biznesa attīstība un e-komercija”.

Uzņēmumi investē web portālu izstrādē ievērojamus līdzekļus un cer iegūt reālu, taustāmu un izmērāmu labumu — piesaistīt jaunus klientus, palielināt ieņēmumus, pārdot vairāk esošajiem klientiem, uzlabot klientu apmierinātību...
Vai vispār no web lapas uzņēmumam ir kāds labums? Ja šāds jautājums Jums ir svarīgs, tad web statistika, ko nodrošina Google Analytics, sniegs iespēju uzzināt, cik bieži ir apmeklēta mājas lapa un cik bieži aplūkota katra no sadaļām. Tas ļaus jums secināt, vai web lapa sasniedz Jūsu izvirzītos mērķus.

Ja esat izveidojuši web portālu, bet tas tomēr nesniedz gaidītos rezultātus, ir iespējams, ka potenciālā auditorija to neatrod. Tad varētu būt nepieciešams optimizēt web portāla saturu un struktūru, lai to atrastu interneta meklētājos. Mūsu speciālistiem ir pieredze tā sauktajā SEO (search engine optimization).

Web portāla izstrādes projekta rezultātā saņemsiet satura vadības sistēmu, lai Jūs paši varētu uzturēt esošo saturu un pievienot jaunas sadaļas, tekstus, attēlus utt., kā arī uzturēt saturu vairākās valodās.

Papildus informācija

T: +371_679 30 230
E: info@astonbaltic.com

Sūtīt jautājumu