LV | RU | EN

ASTON BALTIC

SIA Aston Baltic ir inovatīvs un strauji augošs informācijas tehnoloģiju un konsultāciju uzņēmums. Sevi pozicionējam, kā "vienas pieturas" aģentūru.

Mūsu piedāvātie IT  pakalpojumi:


  • Uzņēmuma resursu plānošanas un vadības sistēmu ieviešana un uzturēšana, kas balstītas uz Microsoft tehnoloģijām - Microsoft Dynamics AX un NAV (iepriekš zināmas kā Axapta, Navision)  un Microsoft .NET Framework 
  • IT infrastruktūras sistēmu ieviešana un uzturēšana (darbstaciju un serveru ieviešana, konfigurēšana un uzturēšana, programmatūras licenču konsultācijas un piegāde)
  • IT sistēmu auditēšana
  • Datu analītikas (operatīvās darbības datu analīzes) sistēmas ieviešana un uzturēšana, kas balstītas uz QlikView produkta.

Savā darbības laikā esam ieguvuši Microsoft un QlikTech sertificēta partnera statusus. Mūsu galvenais mērķis ir ierindoties starp vadošajiem uzņēmumiem Austrumeiropā, kas piedāvā Microsoft Dynamics produktu saimes balstītas sistēmas ar specializētiem nozaru risinājumiem - nozaru vertikāles. Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, nepārtraukti izglītojamies, krājam pieredzi un pilnveidojam iemaņas.

Mūsu klienti ir dažādu nozaru lielie un vidējie uzņēmumi, kuriem papildus, tirgū esošajām standarta uzņēmuma resursu plānošanas sistēmām - ERP, ir nepieciešama specializācija un uzlabojumi. SIA Aston Baltic par savu prioritāti uzskata ilgtermiņa attiecību dibināšanu un uzturēšanu ar klientiem, elastīgu pieeju un profesionālu attieksmi pret ik viena klienta prasībām un vajadzībām.

Papildus informācija

T: +371_679 30 230
E: info@astonbaltic.com

Sūtīt jautājumu