LV | RU | EN
 

Microsoft Dynamics NAV/AX ātrdarbības uzlabošana

Mūsdienu mainīgā biznesa vide un izmaņu veikšana attiecas arī uz uzņēmumā lietotu biznesa vadības sistēmu (ERP). Bieži vien ir tā, ka daudzu gadu garumā biznesa procesu izmaiņas tiek atspoguļotas arī ERP sistēmā, rezultātā šī sistēma ir piesātināta ar daudzām funkcijām, kas bieži vien ir nevajadzīgas vai novecojušas, kā rezultātā sistēmai samazinās ātrdarbība un veiktspēja.

Augot informācijas daudzumam, kas tiek ievadīts sistēmā, tieši ātrdarbības kritums ir iemesls, kāpēc samazinās lietotāju darba ražīgums.

Neveicot regulāras profilaktiskās sistēmu apkopes, neizbēgami palēlinās Jūsu darbinieku mijiedarbība ar ERP sistēmu, kas, savukārt, palielina lietotāju neapmierinātību ar sistēmas darbu kopumā un pazemina darba ražīgumu.

Aston Baltic specializējas Microsoft Dynamics NAV un Microsoft Dynamics AX sistēmu veiktspējas uzlabošanā. Mūsu speciālisti veiks pilnu auditu Jūsu uzņēmuma Microsoft NAV vai Microsoft AX ERP sistēmai, Microsoft SQL serverim, Microsoft operētājsistēmai, kā arī serveru un tīkla infrastruktūrai. Balstoties uz iegūto informāciju, sagatavos piedāvājumu par Microsoft Dynamics sistēmas iespējamiem veiktspējas un ātrdarbības uzlabojumiem, un pēc tā saskaņošanas veiks sistēmas kopējos konfigurācijas un optimizācijas pasākumus, kas ļaus uzlabot Microsoft Dynamics sistēmas veiktspēju un ātrdarbību.

Mēs palīdzēsim aizsargāt Jūsu investīcijas Microsoft NAV vai Microsoft AX sistēmā!

Papildus informācija

T: +371_679 30 230
E: info@astonbaltic.com

Sūtīt jautājumu