LV | RU | EN

Atsauksmes"Uzsākot sadarbību ar ERP PRO, esam ieguvuši uzticamu, profesionālu un atsaucīgu partneri un tas mums ir ļāvis spert būtisku soli pretī savu iekšējo procesu pārraudzības sakārtošanai un analītikai ar vienotu biznesa inteliģences rīku QlikView. Jau šobrīd grupas finanšu atskaišu, preču un aģentu pārdošanas apjomu kā arī iepirkumu plānošanai izmantojam QlikView sniegtās iespējas. Ļoti apjomīgu un daudzveidīgu datu ērtai analītikai un savstarpējai attiecināšanai iesakām izmantot QlikView un ERP PRO pakalpojumus!"

Toms Didrihsons
SIA Spilva finanšu direktors"QlikView mums atvieglo un padara produktīvāku ikdienas darbu, jo nodrošina ātru un efektīvu datu analīzi par pārdošanas tendencēm un apjomiem, kā arī palīdz operatīvi pieņemt uzņēmuma vadības lēmumus."

Andris Lūkins
SIA Riga Spirits & Wine Outlet valdes priekšsēdētājs"Ar QlikView palīdzību iespējams ērti apskatīt dažādus finansiālos rādītājus par uzņēmuma darbību vizuāli ērti uztveramā formā. QlikView galvenokārt izmantoju datu un rezultātu analīzei, plānojot turpmākās investīcijas nomas tehnikai, kā arī veidojot budžetus turpmākajiem periodiem. QlikView izmantojam kombinācijā ar ERP sistēmu PreferRent, no kuras tiek ņemti visi uzņemuma STORENT rādītāji un dati."

Ģirts Putniņš
SIA Storent Latvija direktors

Papildus informācija

T: +371_679 30 230
E: info@astonbaltic.com

Sūtīt jautājumu