LV | RU | EN
 

Jaunumi

Aston Baltic iegādājas Columbus Latvija – stiprinot pozīcijas tirgū

06.02.2018.
Viens no lielākajiem ERP programmatūras piegādātājiem Latvijā Aston Baltic, turpinot realizēt iesākto attīstības stratēģiju, ir iegādājies starptautiskās Columbus grupas uzņēmumu Latvijā - Columbus Latvija.

Aston Baltic ir pārņēmis Columbus grupas uzņēmuma darbību Latvijā, iegādājoties SIA Columbus Latvija. Šī darījuma rezultātā Aston Baltic kļūst par Microsoft Dynamics AX ERP tirgus līderi Latvijā un nostiprina savas pozīcijas Microsoft Dynamics NAV jomā.
“Columbus Latvija iegādi veicām, jo ticam Microsoft Dynamics ERP programmatūras nākotnei, uzskatām, ka perspektīva ir lielām un spēcīgām partneru kompānijām šajā biznesā” stāsta Raitis Svārpstons, Aston Baltic direktors. Uzņēmumiem apvienojoties, Aston Baltic komandai pievienojas Columbus profesionāļi ar vairākkā 20 gadu lielu pieredzi ERP nozarē. Kopīgiem spēkiem mēs saviem klientiem nodrošināsim visaugstākā līmeņa servisu, kas balstās uz profesionalitāti, augstu apkalpošanas kvalitāti, uzticamību un vislabākajiem prakses piemēriem. Uzskatām, ka šī darījuma rezultātā ieguvēji būs gan mūsu klienti, gan apvienotā uzņēmuma darbinieki. Pārmaiņu rezultātā Aston Baltic komandā ir vairāk kā 60 IT jomas profesionāļi.