Par Aston Baltic

Mūsu uzņēmumam 15.februārī apritēja 11 gadi. Mūsu ceļš ir cieši saistīts ar uzņēmuma vadības sistēmas Axapta (pašlaik Microsoft Dynamics AX) attīstību Latvijā. Esam piedalījušies visu šai laikā izlaisto sistēmas  versiju lokalizācijā. Ieguvuši  vairāk kā 50 klientu uzticību. Uzkrājuši lielu pieredzi un zināšanas, lai sniegtu kvalitatīvus un pieprasītus pakalpojumus gan pašlaik, gan nākotnē.

__________________

Mēs esam uzkrājuši 11 gadu pieredzi Latvijas uzņēmumu biznesa procesu optimizācijā, izmantojot  informācijas tehnoloģiju sniegtās priekšrocības.  Lai celtu Jūsu uzņēmuma darbības efektivitāti, mēs izmantojam  Microsoft Dynamics AX uzņēmuma vadības sistēmu, kurā akumulēta labākā biznesa prakse un teorija.

Esam viens no pāris uzņēmumiem Latvijā, kurš ieguvis Microsoft GOLD Enterprise Resource Planning partner stausu un vienīgais, kurš izpildījis prasības ar Micrososft Dynamics AX kompenetci. (skat. http://www.microsoft.com/latvija/about/kur_iegadaties/ jāizvēlas kompetence „Enterprise Resource Planning”)

Mūsu mērķis ir attīstīt ilgtermiņa sadarbību ar mūsu klientiem, nodrošinot, ilgtspēju un stabilitāti.

Klienti dažādās nozarēs

Mūsu gandrīz 20 profesionāļu pieredze un augstā kvalifikācija garantē rezultatīvu IT tehnoloģiju ieviešanas projektu sekojošās nozarēs:


Izstrādāti risinājumi

Lai apmierinātu mūsu klientu prasības un nodrošinātu pilnvērtīgu un kompleksu uzņēmuma procesu uzskaiti vienā datorsistēmā, Microsoft Dynamics AX (iepriekš AXAPTA) bāzes funkcionalitāti esam papildinājuši ar risinājumiem, kurus piegādājam kā gatavus, pabeigtus risinājumus:


Aston Baltic saņemtās atzinības: